ARKIV

SØK  


JUN 5

Øivind Aksberg spiller på hovedscenen

publisert av Opplev Sørum den Jun 5 under Sørumsanddagene






innovaeditor/assets/admin/oivind-aksberg.jpg

Øivind Aksberg er 30 år og opprinnelig fra Harstad, men nå bosatt i Frogner her i Sørum. Denne dyktige gitaristen flyttet til Oslo i 2004 for å ta to års musikerutdannelse ved NISS med gitar som hovedinstrument.

 

I de siste årene har han konsentrert seg om å spille akustisk fingerstyle gitar, og har hatt mye glede av det. Denne gleden ønsker han å dele med så mange som mulig på hovedscenen fredag, 8. juni, kl 20:00-20:30.

 

Han spiller musikk av bla. Tommy Emmanuel, Merle Travis, Chet Atkins, Leo Kottke, Johnny Cash, Frank Sinatra og noe eget materiale.

 

På videoen nedenfor spiller Øivind Aksberg låten "Saturday Night Shuffle" av Merle Travis. Dette er fra en konsert i Bølgen Kulturhus i Larvik til inntekt for Larvik Kreftforening.

 

Klikk her for å se hele programmet for Sørumsanddagene 2012. 

 

 

 





ditt navn*

din epost adresse*

kommentarer*

You may use these HTML tags:<p> <u> <i> <b> <strong> <del> <code> <hr> <span> <div> 
verifiseringskode*
 
kommentar notat

Romeriksspillene fra Blaker Skanse



ABONNER PÅ NYHETSBREV


Klikk her og register deg!


FESTSPILLBUSS



Ta bussen til Blaker Skanse


SISTE NYHETER



KATEGORIER




SPONSEDE LINKER:









Ønsker du å annonsere eller støtte Opplev Sørum? Eller kanskje du har tips om aktuelle nyheter.

Send epost til post@opplevsorum.no!